KAMERALNY PENSJONAT NA SPRZEDAŻ
Lednogóra, gmina Łubowo, powiat gnieźnieński, województwo wielkopolskie, 62-261, Polska
1.990.000zł - Dom, Kamienice, Mieszkanie w kamienicy, Nieruchomości komercyjne
RH-20374-property 317

Na sprzedaż pieczołowicie odrestaurowany budynek młyna, zaadoptowany na kameralny pensjonat. W budynku znajdują się trzy apartamenty, które mogą pełnić funkcję typowo mieszkalną.

O budynku:

Budynek powstał w 1902r. i przez ok. 80lat pełnił funkcję młyna. Powierzchnia użytkowa budynku to ok. 317m2. W 2009r. budynek przeszedł generalny remont. Aktualnie przestrzeń została zaaranżowana na 3 niezależne, klimatyczne apartamenty pod wynajem:

  1. Apartament Czerwony na parterze o pow. ok. 56m2 (dla 6 gości)
  2. Apartament Żółty na parterze o pow. ok. 28m2 (dla 4 gości)
  3. Dwupoziomowy apartament na I i II piętrze o pow. ok.112m2 z tarasem o pow. ok.78m2 (dla 10 gości)

W przyziemiu znajduje się:

  1.  Sala o pow. ok. 56m2, która może zostać zaaranżowana na salę do ćwiczeń, jogi itp.
  2. Zaplecze o pow. ok. 60m2 na które składa się szatnia, pomieszczenie do serwisów rowerów, prysznic i toaleta, magazyn i kotłownia której znajduje się kocioł gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę.

Działka:

Działka o pow. ok. 560m2 została pięknie zagospodarowana zielenią, przygotowano miejsce na postawienie bali ogrodowych i sauny, wydzielono też zakątki na stoliki z krzesłami oraz miejsca do parkowania samochodów.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Lokalizacja i otoczenie:

Nieruchomość położona jest we wsi Lednogóra, na Szlaku Piastowskim, 35 km na wschód od Poznania i 15km od Gniezna. W pobliżu znajduje się Muzeum Pierwszych Piastów oraz Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach. W odległości ok. 15 km znajduje się obiekt do obserwacji ornitologicznych, ostoja ptactwa wodno-błotnego „Stawy Kiszkowskie”. Lednogórę otacza Lednicki Park Krajobrazowy.

Nad czystym jeziorem Lednica znajdują się dwie zrewitalizowane plaże – jedna z szerokim pasem piasku w Dziekanowicach, druga otoczona parkiem w Lednogórze. W pobliżu dostępne sklepy oraz restauracje.

Cena ofertowa: 1 990 000zł

Ofertę prowadzi Anna Sytek, tel. 516-020-806. Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Wideo
Mapa

Przesłane przez Anna Sytek

Kontakt

Loading...