Z pasją realizujemy nasze własne inwestycje. Naszym klientom doradzamy w jaki sposób wybrać z rynku oraz optymalnie zagospodarować nieruchomość, jak wygenerować z niej maksymalne korzyści.

Kamienice

O rynku kamienic wiemy naprawdę dużo. 14 lat naszej działalności to przede wszystkim projekty w których pomogliśmy naszym klientom skomercjalizować kilkaset tysięcy m2 powierzchni. Przede wszystkim były to lokale w zrewitalizowanych kamienicach. Niektóre z rewitalizacji prowadziliśmy wspólnie z naszymi inwestorami.

Biurowce

Wspólnie z naszymi partnerami przygotowujemy skomercjalizowane projekty w zakresie powierzchni biurowych. Zainteresowani inwestorzy mogą kupić gotowy projekt z zapewnioną obsługą nieruchomości na określony czas.

Grunty inwestycyjne

Posiadamy bazę gruntów inwestycyjnych. Jeżeli wolą inwestora jest ulokowanie środków -w uznanych za najbardziej stabilne- gruntach, to podejmiemy się takiego zadania.

Myjnie samochodowe

Myjnie bezdotykowe należą do grupy działalności, które wykazują ogromną popularność oraz dynamiczny rozwój ze względu na dużą dochodowość. Przy współpracy z naszym parterem zapewniamy kompleksową realizację inwestycji.

Inwestycje deweloperskie

Inwestycje deweloperskie to projekty dla inwestorów mających na celu osiągniecie zysków przewyższających zwroty z najmu czy wzrosty wartości inwestycji w grunt jako odpowiednika lokaty. Ciekawa koncepcja inwestycji, dobry projekt i konsekwentna realizacja procesu budowlanego muszą prowadzić do osiągniecia maksymalnych zysków – i właśnie w tym zakresie wspieramy naszych klientów.

Hale magazynowe

To rynek który wg danych z 2019 roku jest niedoszacowany o 200% – jeżeli zdecydujecie się Państwo na ulokowanie swoich środków w tym segmencie nieruchomości wykorzystamy naszą bazę gruntów oraz umiejętności projektowo – inżynieryjne naszych partnerów biznesowych.