Jesteśmy ekspertami w sprzedaży nieruchomości

Doradzamy jak przygotować nieruchomość do sprzedaży, aby sprzedający mógł w oczekiwanym  przez siebie czasie uzyskać jak najlepszą cenę sprzedawanej nieruchomości.  Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu służymy radą i praktyczną wiedzą przy sprzedaży oraz pomagamy w sprawach administracyjno-prawnych związanych z transakcją.

Cena nieruchomości

W oparciu o aktualną analizę rynku przekazujemy rzetelną informację dotyczącą możliwej do uzyskania maksymalnej ceny sprzedawanej nieruchomości, uwzględniającą oczekiwany czas sprzedaży, jej zalety i wady, jak i realia rynkowe.

Marketing

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami do publikacji i pozycjonowania ofert w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych, ponadto wykorzystujemy do promocji ofert Google Ads, które jest zaawansowanym narzędziem reklamowym umożliwiającym prowadzenie profesjonalnych kampanii reklamowych w Internecie oraz Facebook. Dzięki tym narzędziom docieramy z ofertą do szerokiego grona potencjalnych nabywców.

Baza klientów

Od 2006 roku sukcesywnie tworzymy bazę klientów poszukujących nieruchomości, która umożliwia szybkie dotarcie z nową ofertą do potencjalnie zainteresowanych nią osób. Współpracujemy z biurami nieruchomości posiadającymi swoich klientów poszukujących nieruchomości.

Profesjonalne przygotowanie ofert

Podnosimy standard prezentowanych ofert wprowadzając profesjonalne zdjęcia nieruchomości wykonane sprzętem wysokiej jakości oraz przejrzyście przygotowane opisy ofert.

Specjalistyczne usługi

Skupiając się na nieruchomościach w rewitalizowanych kamienicach w centrum Poznania oferujemy węższy, lecz bardziej wyspecjalizowany zakres usług. W rezultacie, znamy nasz rynek lepiej niż ktokolwiek inny.