Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.
Naszą dewizą jest zaangażowanie i realizacja zadań tak aby dzień pracy był przyjemnością, nie obowiązkiem.  Naszym celem jest sprawić, aby zakup, sprzedaż, wynajem i najem nieruchomości za naszym pośrednictwem były jak najmniej kłopotliwe i absorbujące dla Klientów. Zapewniamy doradztwo i kompleksową obsługę transakcji. Naszą wizytówką jest operatywność, elastyczność, umiejętność osiągania kompromisu oraz indywidualne podejście do każdego klienta, którego potrzeby staramy się jak najlepiej zrozumieć.

Naszą pasją są kamienice – są to budynki z duszą, obok których nie sposób przejść obojętnie.  Łącząc pasję z pracą wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży mieszkań w kamienicach i kamienic. Przeprowadzamy inwestorów przez cały proces inwestycyjny od zakupu nieruchomości, poprzez zaprojektowanie nowej funkcji dla budynku, aż do komercjalizacji nieruchomości.

Oferujemy także usługi związane z przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży, outsourcingu biura sprzedaży i marketingu nieruchomości z rynku pierwotnego.

Reagując na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy kolejny dział w firmie zajmujący się nieruchomościami komercyjnymi.

Właściciel: Anna Sytek z 12-letnim doświadczeniem w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 8634. Jest absolwentką między innymi studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierunek Gospodarka Nieruchomościami, specjalizacje: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także Szacowanie nieruchomości, ukończyła również specjalistyczne  szkolenia w zakresie sprzedaży.