Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Inwestujemy w nieruchomości.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W sposób kompleksowy zarządzamy procesem obrotu nieruchomościami. Pozyskujemy interesujące oferty nieruchomości, opracowujemy koncepcje sprzedażowe, realizujemy działania marketingowe, doprowadzamy do sprzedaży.        

Jeżeli planujesz zakup nieruchomości znajdziemy dopasowaną do Twoich oczekiwań. Pomożemy w doborze opcji dofinansowania. Wspólnie z Państwem ocenimy w jaką nieruchomość warto zainwestować.

Jeżeli podjąłeś decyzje o sprzedaży nieruchomości, a chcesz oszczędzić swój czas, nie lubisz formalności, zostaw to nam, sprzedamy skutecznie. 

 

Doradztwo inwestycyjne oraz przygotowanie inwestycji. 

Przeprowadzamy inwestorów przez cały proces inwestycyjny od zakupu nieruchomości, poprzez zaprojektowanie nowej funkcji dla budynku, aż do komercjalizacji nieruchomości. Doradzamy w jaki sposób optymalnie zagospodarować nieruchomość, jak wygenerować z niej maksymalne korzyści. Zarządzamy procesem przygotowania inwestycji. Wspólnie z zespołem ekspertów przygotowujemy analizy opłacalności inwestycji, biznes plany, ekspertyzy oraz wyceny nieruchomości. Zajmujemy się pozyskiwaniem wszelkich wymaganych opinii i decyzji administracyjnych. Pozyskujemy inwestorów, pośredniczymy w pozyskiwaniu kapitału. 

 

Prowadzimy biura sprzedaży dla deweloperów. 

Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu procesu sprzedaży inwestycji. Proponujemy obsługę całego procesu sprzedaży, w którego zakres mogą wchodzić następujące czynności: analiza rynku, doradztwo w procesie projektowania inwestycji, marketing oraz prowadzenie biura sprzedaży.

 

Właściciel: Anna Sytek z ponad 15-letnim doświadczeniem w doradztwie i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 8634. Jest absolwentką między innymi studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierunek Gospodarka Nieruchomościami, specjalizacje: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także Szacowanie nieruchomości, ukończyła również specjalistyczne  szkolenia w zakresie sprzedaży. Biuro należy do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.