Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W sposób kompleksowy zarządzamy procesem obrotu nieruchomościami. Pozyskujemy interesujące oferty nieruchomości, opracowujemy koncepcje sprzedażowe, realizujemy działania marketingowe, doprowadzamy do sprzedaży i robimy to skutecznie. 

Doradztwo inwestycyjne oraz przygotowanie inwestycji. Przeprowadzamy inwestorów przez cały proces inwestycyjny od zakupu nieruchomości, poprzez zaprojektowanie nowej funkcji dla budynku, aż do komercjalizacji nieruchomości. Doradzamy w jaki sposób optymalnie zagospodarować nieruchomość, jak wygenerować z niej maksymalne korzyści. Zarządzamy procesem przygotowania inwestycji. Wspólnie z zespołem ekspertów przygotowujemy analizy opłacalności inwestycji, biznes plany, ekspertyzy oraz wyceny nieruchomości. Zajmujemy się pozyskiwaniem wszelkich wymaganych opinii i decyzji administracyjnych.

Prowadzimy biura sprzedaży dla deweloperów. Posiadamy ponad 16 letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu procesu sprzedaży inwestycji, a najlepszym tego dowodem są poniższe inwestycje, w których mieliśmy okazję się wykazać: 

  • Byliśmy liderem sprzedaży m.in. w inwestycjach: Dąbrowskiego 33, Wierzbowa 2, Kwiatowa 3, Matejki 7, Jackowskiego 43, Żupańskiego 3 i 4, św. Wojciech 30, osiedla domów w Kamionkach: ul. Poznańska, ul. Sportowa, ul. Jesionowa.
  • Prowadziliśmy biura sprzedaży domów w Skokach, Siekierkach Wielkich, Gowarzewie i Kiączynie.
  • Prowadziliśmy biura sprzedaży mieszkań w kamienicach, inwestycje: Strzałowa 3 |55 lokali|, Kanałowa 10, 23 Lutego 11 |70lokali|, Garbary 32|45lokali|.
  • Komercjalizowaliśmy kamienice przy ul. sw. Marcin 11, Mickiewicza 5.
  • Byliśmy wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji: Wilda Nowa |87 lokali|, Matejki 61 |48 lokali|, Za Bramką 7 i Rynek Śródecki 17, Św. Szczepana 10, Promienista 100A.
Anna Sytek, właścicielka firmy: posiadam 17-letnie doświadczenie w doradztwie i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami,  licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 8634 otrzymałam w 2006r. Jestem absolwentką między innymi studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierunek Gospodarka Nieruchomościami, specjalizacje: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także Szacowanie nieruchomości, ukończyłam również specjalistyczne  szkolenia w zakresie sprzedaży. Biuro należy do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Referencje

Jako prokurent Spółki WildaNova (deweloper realizujący projekt rewitalizacji kamienicy w Poznaniu ul. Wierzbięcice 30, 80 lokali), potwierdzam  wysoki profesjonalizmy firmy.

Zarówno Anna Sytek jak i Przemek Przybylski w czasie 2 letniego procesu sprzedaży lokali dali się poznać jako sumienni, wiarygodni partnerzy.

Na pewno chciałbym z nimi współpracować przy następnym tego typu projekcie.

Wojciech Lasota, Wilda Nova Sp. z o.o.

 

 

 

,

Firma Sytek-Nieruchomości prowadziła nasze biuro sprzedaży mieszkań w kamienicy przy ul. Strzałowej 3 w Poznaniu. To zespół wyspecjalizowanych ludzi znających specyfikę oraz złożoność zagadnień związanych z sprzedażą lokali mieszkalnych w rewitalizowanych kamienicach. Zaangażowanie wykwalifikowanego zespołu specjalistów, rozpoznanie potrzeb klienta oraz elastyczne i profesjonalne działania, doprowadziły do zawarcia umów przenoszących własność.

Polecam Biuro Sytek – Nieruchomości innym przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym jako profesjonalnego, rzetelnego i uczciwego partnera do realizacji podobnych zadań.

Arkadiusz Samol, prokurent Lomas Inwestycje Sp. z o.o.Sp.K.

Współpracujemy z biurem Pani Anny Sytek od samego początku naszej działalności w Poznaniu. To z Nią kupiliśmy pierwszą kamienicę w Poznaniu, łącznie było ich kilka w ramach współpracy a są to często trudne transakcje, każda zakończyła się sukcesem. Pani Ania poradziła sobie również świetnie ze sprzedażą mieszkań. Kompleksowa obsługa na naprawdę wysokim poziomie.

Filip Gudell, Grupa Moderator

 

 

 

 

 

 

 

 

Z Panią Anną Sytek spotkaliśmy się pierwszy raz w 2015 roku. Do chwili obecnej zrobiliśmy wspólnie transakcje na łączną kwotę 5 mln. W naszej współpracy cenimy sobie profesjonalizm i indywidualne podejście, którego wymagają lokale usługowe i mieszkania w naszych kamienicach. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się dalej owocnie rozwijać na rynku poznańskich kamienic. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panią Anną i jej firmą.

Reforma Nieruchomości Sp. z o.o.