Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Inwestujemy w nieruchomości.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W sposób kompleksowy zarządzamy procesem obrotu nieruchomościami. Pozyskujemy interesujące oferty nieruchomości, opracowujemy koncepcje sprzedażowe, realizujemy działania marketingowe, doprowadzamy do sprzedaży.  Jeżeli planujesz zakup nieruchomości znajdziemy dopasowaną do Twoich oczekiwań. Pomożemy w doborze opcji dofinansowania. Wspólnie z Państwem ocenimy w jaką nieruchomość warto zainwestować. Jeżeli podjąłeś decyzje o sprzedaży nieruchomości, a chcesz oszczędzić swój czas, nie lubisz formalności, zostaw to nam, sprzedamy skutecznie.

Doradztwo inwestycyjne oraz przygotowanie inwestycji. Przeprowadzamy inwestorów przez cały proces inwestycyjny od zakupu nieruchomości, poprzez zaprojektowanie nowej funkcji dla budynku, aż do komercjalizacji nieruchomości. Doradzamy w jaki sposób optymalnie zagospodarować nieruchomość, jak wygenerować z niej maksymalne korzyści. Zarządzamy procesem przygotowania inwestycji. Wspólnie z zespołem ekspertów przygotowujemy analizy opłacalności inwestycji, biznes plany, ekspertyzy oraz wyceny nieruchomości. Zajmujemy się pozyskiwaniem wszelkich wymaganych opinii i decyzji administracyjnych.

Prowadzimy biura sprzedaży dla deweloperów. Posiadamy ponad 16 letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu procesu sprzedaży inwestycji. Proponujemy obsługę całego procesu sprzedaży, w którego zakres mogą wchodzić następujące czynności: analiza rynku, doradztwo w procesie projektowania inwestycji, marketing oraz prowadzenie biura sprzedaży.

Właściciel: Anna Sytek z ponad 16-letnim doświadczeniem w doradztwie i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 8634. Jest absolwentką między innymi studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierunek Gospodarka Nieruchomościami, specjalizacje: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także Szacowanie nieruchomości, ukończyła również specjalistyczne  szkolenia w zakresie sprzedaży. Biuro należy do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Referencje

Jako prokurent Spółki WildaNova (deweloper realizujący projekt rewitalizacji kamienicy w Poznaniu ul. Wierzbięcice 30), potwierdzam  wysoki profesjonalizmy firmy.

Zarówno Anna Sytek jak i Przemek Przybylski w czasie 2 letniego procesu sprzedaży lokali dali się poznać jako sumienni, wiarygodni partnerzy.

Na pewno chciałbym z nimi współpracować przy następnym tego typu projekcie.

Wojciech Lasota, Wilda Nova Sp. z o.o.

Firma Sytek-Nieruchomości prowadziła nasze biuro sprzedaży mieszkań w kamienicy przy ul. Strzałowej 3 w Poznaniu. To zespół wyspecjalizowanych ludzi znających specyfikę oraz złożoność zagadnień związanych z sprzedażą lokali mieszkalnych w rewitalizowanych kamienicach. Zaangażowanie wykwalifikowanego zespołu specjalistów, rozpoznanie potrzeb klienta oraz elastyczne i profesjonalne działania, doprowadziły do zawarcia umów przenoszących własność.

Polecam Biuro Sytek – Nieruchomości innym przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym jako profesjonalnego, rzetelnego i uczciwego partnera do realizacji podobnych zadań.

Arkadiusz Samol, prokurent Lomas Inwestycje Sp. z o.o.Sp.K.

Nieszablonowe podejście do klienta. Kompleksowa obsługa inwestycji, od doradztwa na etapie planowania i podziału mieszkań, aż do przeprowadzenia całego procesu sprzedaży. Polecam!

Kamil Ciesielski, KML Invest Sp. z o.o.