KLIMATYCZNY DOM Z 3 MIESZKANIAMI
Lednogóra, gmina Łubowo, powiat gnieźnieński, województwo wielkopolskie, 62-261, Polska
1.990.000zł - Dom, Kamienice
RH-22982-property 317 7 Pokoje 1902 Year Built

Na sprzedaż pieczołowicie odrestaurowany budynek młyna, zaadoptowany na 3 niezależne mieszkania.

O budynku:
Budynek powstał w 1902r. i przez ok. 80lat pełnił funkcję młyna. Powierzchnia użytkowa budynku to ok. 317m2. W 2009r. budynek przeszedł generalny remont. Aktualnie przestrzeń została zaaranżowana na 3 niezależne, klimatyczne mieszkania.
1. Mieszkanie na parterze o pow. ok. 56m2 (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka)
2. Kawalerka z antresolą na parterze o pow. ok. 28m2 
3. Dwupoziomowy apartament na I i II piętrze o pow. ok.112m2 z tarasem o pow. ok.78m2 (salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, korytarz, 4 pokoje.
W przyziemiu znajduje się:
1. Sala o pow. ok. 56m2, która może zostać zaaranżowana na salę do ćwiczeń, jogi itp.
2. Zaplecze o pow. ok. 60m2 na które składa się szatnia, pomieszczenie do serwisów rowerów, prysznic i toaleta, magazyn i kotłownia której znajduje się kocioł gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę.

Działka:
Działka o pow. ok. 560m2 została pięknie zagospodarowana zielenią, przygotowano miejsce na postawienie balii ogrodowej i sauny wydzielono też zakątki na stoliki z krzesłami oraz miejsca do parkowania samochodów.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Lokalizacja i otoczenie:
Nieruchomość położona jest we wsi Lednogóra, na Szlaku Piastowskim, 35 km na wschód od Poznania i 15km od Gniezna. W pobliżu znajduje się Muzeum Pierwszych Piastów oraz Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach. W odległości ok. 15 km znajduje się obiekt do obserwacji ornitologicznych, ostoja ptactwa wodno-błotnego „Stawy Kiszkowskie”. Lednogórę otacza Lednicki Park Krajobrazowy.
Nad czystym jeziorem Lednica znajdują się dwie zrewitalizowane plaże – jedna z szerokim pasem piasku w Dziekanowicach, druga otoczona parkiem w Lednogórze. W pobliżu dostępne sklepy oraz restauracje.

 Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Typ oferty

Wideo
Mapa

Agent Anna Sytek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 8634.
Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Anna Sytek