MIESZKANIE NA JEŻYCACH
Rynek Jeżycki, Jeżyce, Poznań, województwo wielkopolskie, 60-847, Polska
589.000zł - Kamienice, Mieszkanie, Mieszkanie w kamienicy
RH-21242-property 70,9

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkania z potencjałem w sercu poznania!

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 70.9 m2. Jest on położony w kamienicy przy ul. Żurawiej w samym sercu poznańskich Jeżyc. Czeka na nowego właściciela, gotowego wprowadzić do niego swoje pomysły i aranżacje.

Składa się z dwóch przestronnych pokoi o łącznej powierzchni 37.16 m2, kuchni (9.85 m2),  łazienki (6.19 m2) oraz przedpokoju (13.43 m2). Dodatkowym atutem jest praktyczne pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 0.46 m2. Warto wspomnieć o balkonie (2.61 m2), z którego można podziwiać urokliwy widok na Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana przy ulicy Kościelnej. Istnieje możliwość przeprowadzenia remontu mieszkania do stanu deweloperskiego (za dodatkową opłatą), co otwiera szerokie spektrum opcji aranżacji. Dodatkowo, układ pomieszczeń pozwala na podział na dwie niezależne kawalerki z potencjalnym zwrotem inwestycji na poziomie 8% ROI lub wydzielenie trzeciego pokoju.

Mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze 4-piętrowej kamienicy, co gwarantuje spokój i prywatność. Nowy właściciel nabędzie pełną własność udokumentowaną wpisem do księgi wieczystej.

 Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja. Jest ona usytuowana zaledwie 200 metrów od Rynku Jeżyckiego, gdzie znajdują się dogodne przystanki tramwajowe ułatwiające szybki dojazd w różne części miasta. Dodatkowo, w pobliżu mieszkania znajdują się przystanki autobusowe, co sprawia, że komunikacja miejska jest niezwykle wygodna. W otoczeniu nie brakuje punktów handlowych, takich jak sklepy Biedronka, LIDL, Żabka, a także kino Rialto i liczne restauracje oferujące różnorodne smaki kuchni światowej.

Jeżyce, w których usytuowane jest mieszkanie, charakteryzują się obecnością licznych terenów zielonych, takich jak Park Sołacki czy Jezioro Rusałka, co sprawia, że lokalizacja jest atrakcyjna dla osób ceniących bliskość natury.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację mieszkania. To wyjątkowa okazja, aby stworzyć swoje wymarzone miejsce w samym sercu malowniczego Poznania!

Mapa

Agent Arkadiusz Piętka


Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Arkadiusz Piętka