DZIAŁKA W DĄBRÓWCE KOŚCIELNEJ
Dąbrówka Kościelna, gmina Kiszkowo, powiat gnieźnieński, województwo wielkopolskie, 62-280, Polska
314.993zł - Działka
RH-21460-property 2647

Oferuję na sprzedaż działki budowlane i budowlano-usługowe w Dąbrówce Kościelnej, położone w otulinie Puszczy Zielonka (gm. Kiszkowo).

Oferta dotyczy działki nr 50+58 o powierzchni 2647 m2, która graniczy bezpośrednio z parkiem krajobrazowym Puszczy Zielonki.

W ofercie działki o powierzchniach od 1735m2 – 2732m2.

Dla terenu obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

6 działek przeznaczonych jest w planie na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami (gastronomia, handel detaliczny, drobne rzemiosło, administracja, opieka nad dziećmi), pozostałe działki na cele zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia zabudowy działki nie więcej niż 20%, powierzchnia biologicznie czynna nie mniej niż 60%. Media: prąd (skrzynki na działkach) woda (wodociąg rozprowadzony w drogach miedzy działkami). Drogi wewnętrze: przekazane Gminie Kiszkowo Teren na którym znajdują się działki z dwóch stron otoczony gęstym lasem.

Okolica: Dąbrówka Kościelna to wieś malowniczo położona z dala od zgiełku miasta, w otulinie Puszczy Zielonki. Cała okolica to „Bieszczady Wielkopolski”. Określenie takie oddaje wszystkie walory tego terenu. W Puszczy mieści się aż 5 rezerwatów przyrody. Przez obszar wsi prowadzi ścieżka rowerowo – dydaktyczna. Jej trasa prowadzi drogami polnymi z Kiszkowa przez Turostowo, Turostówko do rezerwatów „Klasztorne Modrzewie” i „Las Mieszany w Nadleśnictwie Łopuchówko”. Rezerwat „Klasztorne Modrzewie”- rezerwat leśny, częściowy, znajduje się na terenie leśnictwa Dąbrówka i zajmuje powierzchnię 6,39 ha. Znajduje się tutaj najstarszy w Wielkopolsce, prawie 200 – letni drzewostan sosnowo- modrzewiowy z domieszką dębów i buków. Nad wsią góruje Sanktuarium Matki Bożej Dąbrowickiej. We wsi znajduje się gospodarstwo agroturystyczne oferujące jazdę konną w siodle i bryczką, jak też i jazdysamochodami terenowymi.

Lokalizacja: Dąbrówka Kościelna położona jest ok. 30 km od granic Poznania. Odległość do Kiszkowa 7 km, Murowanej Gośliny 15 km, Gniezna 30 km, Pobiedzisk 20 km.

Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Typ oferty

Wideo

Agent Przemysław Przybylski


Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Przemysław Przybylski