Dołącz do naszego zespołu, poszukujemy do pracy osób na stanowisko:

Agent nieruchomości / pośrednik w obrocie nieruchomościami

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne przygotowanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
  • prezentacja nieruchomości
  • kompleksowa obsługa transakcji

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży nieruchomości – warunek konieczny
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność samodzielnego planowana zadań
  • prawo jazdy i własny samochód

OFERUJEMY:

  • gwarantowany pakiet ofert sprzedaży / najmu nieruchomości
  • atrakcyjne wynagrodzenie – klarowny system prowizyjny
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem) wraz z formułą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: biuro@sytek.pl. W tytule maila proszę napisać: „PRACA”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.