Luksusowy lokal biurowy z kawalerką – elegancja i prestiż w sercu Poznania
Seweryna Mielźyńskiego
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabytkowej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20 .
opis

Ta powierzchnia to starannie zaprojektowana przestrzeń o unikalnym charakterze: stylowy lokal biurowy o powierzchni ok. 96 m² oraz niezależna kawalerka (ok. 20 m²) z osobnym wejściem. Całość zachwyca jakością wykończenia, detalem architektonicznym i atmosferą miejsca z duszą.Idealna propozycja dla kancelarii, showroomu, biura kreatywnego lub inwestora. Aktualnie lokal i kawalerka są wynajmowanie.Nieruchomość mieści się w reprezentacyjnej, zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX wieku - dawnej siedzibie banku, dziś odrestaurowanej pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków. Styl eklektyczny z przewagą neobaroku i zabytkowe detale tworzą niepowtarzalne tło dla nowoczesnego, eleganckiego wnętrza.

Przemyślany układ i wysoki standard.

Lokal biurowy (ok. 96 m²) mieści się na II piętrze i obejmuje:

  • trzy przestronne gabinety (ok. 22-25 m² każdy),
  • reprezentacyjny sekretariat,
  • aneks kuchenny, łazienkę, schowek.

Wnętrze zaprojektowane przez architekta - zachwyca detalem:ozdobne gzymsy i sztukateria, marmurowy portal kominkowy, dębowa podłoga, hiszpańskie płytki Vives, stolarka drzwiowa i okienna nawiązująca do epoki. Całość uzupełnia klimatyzacja oraz zabudowa meblowa wykonana na zamówienie.Kawalerka (ok. 20 m²) - z osobnym wejściem z oficynowej klatki - to kameralna przestrzeń z antresolą do spania, aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Idealna jako gabinet terapeutyczny, mieszkanie dla pracownika lub apartament pod wynajem krótkoterminowy.

Atuty nieruchomości:

  • lokalizacja - ścisłe centrum miasta, 3 min do sądu, 12 min na Stary Rynek,
  • prestiżowa, zabytkowa kamienica po kompleksowej rewitalizacji,
  • wysoki standard wykończenia i ponadczasowa estetyka,
  • funkcjonalny podział - możliwość oddzielenia funkcji zawodowej i mieszkalnej,
  • dostęp do wszystkich mediów, monitoring, światłowód, wideodomofon

Opłaty: Opłaty do wspólnoty ok. 1000zł (w tym zaliczki na ogrzewanie) plus woda, śmieci, energia elektryczna, internet.

Dodatkowo z lokalem może zostać sprzedawane pomieszczenie o pow. 23m2 w piwnicy budynku frontowego (po remoncie) w cenie 67 000zł
Cena 1 755 000zł zw z VAT.  (Możliwość zakupu nieruchomości z 23% VAT-em, wtedy do ceny należy doliczyć 23%VAT)

udogodnienia
Klimatyzacja

Lokalizacja:Kamienica Mielżyńskiego 20 znajduje się w ścisłym centrum miasta w pobliżu Placu Cyryla Ratajskiego, Okrąglaka i placu Wolności. Do Starego Rynku 12min spacerem. Sąd Rejonowy przy ul. Młyńskiej 3 min spacerem. Przystanek tramwajowy położony jest w odległości mniejszej niż 100m.

Obejrzyj video
rzut mieszkania

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

1 775 000
zł/m²
Rodzaj
Lokal
Piętro
2
Rok budowy
Powierzchnia
116
Ilość pokoi
Ilość łazienek
Opiekun oferty
Anna Sytek
biuro@sytek.pl+48 516 020 806
kontakt z agentem
Zapytaj o ofertę
Imię
Nazwisko
Email
telefon
wiadomość
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj podnownie.
Opiekun oferty
Anna Sytek
Inne propozycje
Od pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości.
Kompleksowa obsługa.
Indywidualne podejście.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami