okal o powierzchni 122,12 m² położony jest na wysokim parterze kamienicy w stylu modernistycznym z lat 20. XX wieku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na Jeżycach - przy ul. Sienkiewicza. Budynek w dobrym stanie technicznym, z zadbaną klatką schodową i dostępem do miejsc parkingowych (za dodatkową opłatą).
Układ pomieszczeń:
Wnętrze ma charakter elastyczny - sprawdzi się jako komfortowe mieszkanie z dużym salonem i kilkoma sypialniami, jak również jako przestrzeń biurowa, gabinetowa lub atelier. Wysokie sufity i okna wychodzące na północ i południe zapewniają naturalne doświetlenie przez cały dzień, a widok na zieleń po jednej stronie budynku daje poczucie kameralności. Na części podłóg deska sosnowa. Ogrzewanie z kotła gazowego dwufunkcyjnego.
Możliwości aranżacyjne:
Stan prawny: udział ze wskazaniem na lokal.
Koszty utrzymania: aktualnie -opłaty za prąd, wodę, śmieci i gaz.
Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Jeżyce to dzielnica, która zachwyca klimatem i życiem codziennym. Stare kamienice z secesyjnymi i modernistycznymi detalami, brukowane ulice, kawiarnie z rzemieślniczą kawą, autorskie restauracje i galerie - wszystko to znajduje się w zasięgu spaceru. Ulica Sienkiewicza to spokojny fragment tej tętniącej życiem dzielnicy - bliskość komunikacji miejskiej, parków i usług sprawia, że to miejsce idealnie łączy miejski rytm z codziennym komfortem.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.