Nowe życie kamienicy – mieszkania na sprzedaż w centrum Poznania
Garbary, Stare Miasto - Centrum
Na sprzedaż dostępne są lokale w zabytkowej kamienicy po kompleksowej rewitalizacji, położonej w samym centrum Poznania.Propozycja zarówno dla osób poszukujących mieszkania w śródmieściu, jak i dla inwestorów szukających nieruchomości w lokalizacji o stabilnym popycie.
opis

To inwestycja, która łączy w sobie wszystkie kluczowe elementy bezpiecznej lokaty kapitału: centralną lokalizację, wyjątkowy charakter nieruchomości, nowy standard techniczny, niski czynsz administracyjny oraz bardzo wysoką płynność najmu. Lokale idealnie sprawdzą się dla inwestorów poszukujących stabilnego produktu z potencjałem dalszego wzrostu wartości.

Budynek zachował swój historyczny charakter, a jednocześnie został w pełni dostosowany do współczesnych standardów technicznych i użytkowych. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne oraz lokale poddaszowe o zróżnicowanych metrażach i układach.

Lokale

Dostępne lokale oferują:

• jasne wnętrza dzięki dużym oknom
• funkcjonalne i proporcjonalne rozkłady
• różne powierzchnie dopasowane do różnych potrzeb
• widoki na ulicę Garbary lub wewnętrzne patio
• możliwość dowolnej aranżacji
• szybki internet – światłowód
• niskie koszty utrzymania
• kameralny charakter budynku

Lokale poddaszowe posiadają skosy i elementy konstrukcyjne, które zwiększają powierzchnię po podłodze i nadają wnętrzom charakter.

Stan i wykończenie

Lokale sprzedawane są w stanie surowym, co pozwala na indywidualne wykończenie według własnych potrzeb.

Istnieje możliwość realizacji wykończenia pod klucz – od projektu po gotowe wnętrze.

Budynek

Kamienica przeszła pełną rewitalizację obejmującą elewację, dach, instalacje, klatki schodowe oraz części wspólne. Zachowano oryginalne detale architektoniczne, jednocześnie wprowadzając nowoczesne rozwiązania poprawiające komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Do dyspozycji mieszkańców pozostaje zagospodarowane patio oraz przestrzeń na rowery.

Historia budynku dodatkowo buduje jego unikalną wartość. Kamienica przy Garbarach 26 została wzniesiona około 1825 roku na zlecenie zamożnego garncarza Fiałkowskiego i przez niemal dwa stulecia była częścią historii miasta. W XIX wieku mieszkał tu Kazimierz Kantak — postać ważna dla polskiego życia społecznego i politycznego, co do dziś upamiętnia tablica na elewacji. Podczas rewitalizacji szczególną uwagę poświęcono zachowaniu gzymsów, ornamentów i proporcji historycznej fasady, tworząc harmonijne połączenie przeszłości z nowoczesnym komfortem.

Lokalizacja

Garbary to jedna z najlepiej rozwiniętych części centrum Poznania. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

W kilka minut można dotrzeć na Stary Rynek, tereny nad Wartą oraz do Starego Browaru i Posnanii.

Bardzo dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa umożliwia szybki dojazd w każdą część miasta.

Atuty inwestycji

• kamienica po kompleksowej rewitalizacji
• lokale mieszkalne i poddaszowe
• różnorodne metraże
• możliwość własnej aranżacji lub wykończenia pod klucz
• centrum miasta
• dobra komunikacja
• stabilny popyt na wynajem

Kontakt

Julia Pacześniak
660 596 465
Licencja zawodowa nr 29854

udogodnienia
Winda
Videofon
Światłowód
Monitoring
Obejrzyj video

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

545 375
12500
zł/m²
Rodzaj
Mieszkanie
Piętro
2
Rok budowy
Powierzchnia
43.63
Ilość pokoi
3
Ilość łazienek
1
Opiekun oferty
Julia Pacześniak
julia.paczesniak@sytek.pl+48 660 596 468
kontakt z agentem
Zapytaj o ofertę
Imię
Nazwisko
Email
telefon
wiadomość
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj podnownie.
Opiekun oferty
Julia Pacześniak
Inne propozycje
Od pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości.
Kompleksowa obsługa.
Indywidualne podejście.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami