JASNY DWUPOZIOMOWY APARTAMENT
Plac Kolegiacki, Garbary, Stare Miasto, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-782, Polska
697.000zł - Mieszkanie, Mieszkanie w kamienicy
RH-18093-property 70,41

Zapraszam do zakupu dwupoziomowego apartamentu w ścisłym centrum Poznania w pobliżu Placu Kolegiackiego. Komfortowe, przestrzenne wnętrze znajduje się w zabytkowej, zrewitalizowanej kamienicy z niepowtarzalnym dziedzińcem ozdobionym niezwykłym muralem nadającym charakter wyjątkowości. Na wspomnianym dziedzińcu znajduje się fontanna oraz zadbana zieleń.

Apartament ma 63,38 m2 powierzchni użytkowej, natomiast całkowita powierzchnia po obrysie podłogi to 70,41 m2. Mieszkanie położone jest na III i IV piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Pierwszy poziom apartamentu ma powierzchnię 38,66 m2. Składa się z przestrzennej części dziennej (open space), która jest gotowa do zaaranżowana na pokój z aneksem kuchennym oraz gabinet. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się łazienka i garderoba.

Drugi poziom może zostać zaaranżowany na rozległą część sypialnianą z łazienką albo zostać podzielony na pokoje dające poczucie prywatności i komfortu. Łączna powierzchnia II poziomu to 24,72 m2.

Apartament jest gotowy do odbioru, wykończony w standardzie deweloperskim, z dbałością o wszelkie detale. Na części ścian zachowano oryginalną cegłę, dębowe schody zostały wykonane na zamówienie. W apartamencie jest przygotowana instalacja pod montaż klimatyzacji. Wszystkie instalacje są nowe, tj. elektryczna, teletechniczna (w tym światłowód), domofonowa, wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania. Zamontowano nowe okna (drewniane i pcv), dębowe parapety oraz drzwi wejściowe do lokali.

Wielkim atutem nieruchomości jest znakomita lokalizacja w samym centrum Poznania, a zarazem cisza i spokój jaki zapewnia boczna ulica. W bliskim sąsiedztwie kamienicy znajduje się wiele parków m.in. Park Fryderyka Chopina oraz Park Stare Koryto Warty. W przeciągu 8 minut spacerem można się dostać do terenów pieszo-rowerowych nad rzeką Wartą. W pobliżu nieruchomości, na Placu Bernardyńskim znajduje się targ, gdzie istnieje możliwość zakupu świeżych warzyw i owoców.  

Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Floor Plans

Rzut 1

Rzut 2

Rzut 3

Rzut 4

Rzut 5

Mapa

Agent Anna Sytek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 8634.
Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Anna Sytek