REZERAWACJA.DWUPOZIOMOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MURAL
Plac Kolegiacki, Garbary, Stare Miasto, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-782, Polska
849.000zł - Mieszkanie, Mieszkanie w kamienicy
RH-18158-property 89,82

Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego apartamentu w ścisłym centrum Poznania w pobliżu Placu Kolegiackiego. Komfortowe, przestrzenne wnętrze znajduje się w zabytkowej, zrewitalizowanej kamienicy z niepowtarzalnym dziedzińcem, który ozdobiony jest zadbaną zielenią i fontanną. Wielkim atutem jest widok z okien apartamentu na niezwykle malowniczy mural.

Apartament ma 76,06 m2 powierzchni użytkowej, natomiast całkowita powierzchnia po obrysie podłogi to 89,66 m2. Mieszkanie położone jest na III i IV piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Pierwszy poziom apartamentu ma powierzchnię 39,32 m2. Składa się z przestrzennej części dziennej (open space), która jest gotowa do zaaranżowana na pokój z aneksem kuchennym. Dodatkowo na tym piętrze znajduje się wykończona pod klucz łazienka.

Drugi poziom może zostać zaaranżowany na rozległą część sypialnianą z łazienką albo zostać podzielony na trzy pokoje dające poczucie prywatności i komfortu. Łączna powierzchnia II poziomu to 36,74 m2.

Apartament jest gotowy do odbioru, wykończony w standardzie deweloperskim, z dbałością o wszelkie detale. Na części ścian zachowano oryginalną cegłę, dębowe schody zostały wykonane na zamówienie. W apartamencie jest przygotowana instalacja pod montaż klimatyzacji. Wszystkie instalacje są nowe, tj. elektryczna, teletechniczna (w tym światłowód), domofonowa, wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania. Zamontowano nowe okna (drewniane i pcv), dębowe parapety oraz drzwi wejściowe do lokali.

Wielkim atutem nieruchomości jest znakomita lokalizacja w samym centrum Poznania, a zarazem cisza i spokój jaki zapewnia boczna ulica. W bliskim sąsiedztwie kamienicy znajduje się wiele parków m.in. Park Fryderyka Chopina oraz Park Stare Koryto Warty. W przeciągu 8 minut spacerem można się dostać do terenów pieszo-rowerowych nad rzeką Wartą. W pobliżu nieruchomości, na Placu Bernardyńskim znajduje się targ, gdzie istnieje możliwość zakupu świeżych warzyw i owoców. 

Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Floor Plans

Rzut 1

Rzut 2

Mapa

Agent Anna Sytek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 8634.
Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Anna Sytek