fbpx
Dwupoziomowy apartament z niesamowitym widokiem
309a, Włodzimierza Majakowskiego, Warzelnia, Kobylepole, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-066, Polska
Sprzedaż 1.149.000zł - Mieszkanie
RH-18710-property 83 1 Pokój 2 Łazienki 2014 Year Built

Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego apartamentu z niesamowitym widokiem w kompleksie mieszkaniowym Warzelnia w Poznaniu.

APARTAMENT:

Komfortowe, przestrzenne wnętrze znajduje się w budynku położonym tuż przy Stawie Browarnym. Drzewa i staw, które są widoczne z ogromnego okna i balkonu dają wrażenie, że jesteśmy gdzieś poza miastem. Warzelnia to bardzo spokojne miejsce, które dzięki swojemu położeniu jest jakby odcięte od zgiełku miasta.

Apartament ma łączną powierzchnię ok. 83 m2, na którą składają się 2 poziomy dolny i antresola.  Mieszkanie położone jest na II piętrze. Ekspozycja okien na stronę zachodnią. Powierzchnia użytkowa lokalu to 45,38m2.

Pierwszy poziom apartamentu ma powierzchnię ok. 45 m2. Składa się z salonu, jadalni, kuchni łazienki i garderoby oraz nieomal całkowicie przeszklonej loggii.  Częściowo otwarty salon ma fantastyczną wysokość 5 m, a w pozostałej części 2,9 m.

Drugi poziom stanowi sypialnia, garderoba i łazienka, o łącznej powierzchni 38 m2. Wrażenie przestrzeni dodaje wysokość od podłogi do sufitu, która w najwyższym miejscu ma aż 4,4m.

Apartament jest wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Na części ścian znajduje się cegła, która nawiązuje do klimatu całego kompleksu. Dębowe schody zostały wykonane na zamówienie, wykonane z tego samego drewna podłogi dodają wnętrzu ciepła. W apartamencie jest zamontowana klimatyzacja.

LOKALIZACJA

Wielkim atutem nieruchomości jest znakomita lokalizacja, która z jednej strony daje mieszkańcom ciszę i spokój, ale jednocześnie zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do centrum Poznania. Kompleks Warzelnia powstał w 2014 roku, a autorem projektu jest Autorska Pracownia Projektowa Sławomir Rosolski, znana również z projektu City Park. W bliskim sąsiedztwie Warzelni znajdują się tereny zielone dające możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, stawy: Browarny, Olszak i Młyński, rzeka Cybina, Jezioro Maltańskie i tereny do biegania czy jazdy rowerem.

CENA:

Cena apartamentu to: 1 149 000zł brutto (w tym 8% VAT)

Cena miejsca postojowego w podziemnym parkingu: 40 000 zł brutto (w tym 23% VAT)

Ofertę prowadzi: Anna Sytek, tel. 516 020 806. Oferta na wyłączność.

Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Floor Plans

Rzut

Mapa