fbpx
Dom jednorodzinny w Puszczy Zielonce – wysoki standard
Murowana Goślina
Sprzedaż 990 000zł - Dom
229 5 Pokoje 2 Łazienki 1 Garaż

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony na niezwykłej działce otoczonej lasem. Duże okna w salonie powodują, że granica między lasem, a domem zaciera się, a mieszkańcy mają niczym nie skrępowany kontakt z przyrodą.

Dom położony przy cichej lokalnej drodze, otoczony lasem skutecznie odgradza swoich mieszkańców od zgiełku i oferuje pełny spokój.

Budynek: Dom wybudowany w  2013 r. w technologii tradycyjnej, murowanej z dachem płaskim i garażem. Powierzchnia domu to łącznie 266 m2 w tym garaż o powierzchni 37 m2. Na parter budynku składa się salon z kuchnią, pokój, WC, pralnia, korytarz. Na piętrze są 3 sypialnie w tym jedna z garderobą i łazienka.

Standard wykończenia:  Opisując standard wykończenia domu, można użyć tylko jednego określania – bezkompromisowość. Zarówno użyte materiały, jak i wyposażenie domu są absolutnie topowe i mają jeden zasadniczy cel – dać pełen komfort użytkowania mieszkańcom domu. Do wykończenia wnętrza domu użyto naturalnych materiałów jak np. drewno i kamień. Wyposażenie kuchni jaki i użyte sprzęty to najwyższa półka.

Ogrzewanie: Kotłownia wyposażona w kocioł Galmet 30kW. Na parterze domu jest ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki.

Media: prąd, woda, kanalizacja.

Działka: Działka  o powierzchni 1210 m2,  zagospodarowana zielenią. Na podjeździe jest położna kostka brukowa, z domu jest dostęp do 2 tarasów na ogrodzie.

Lokalizacja: Nieruchomość położona w otoczeniu lasu, ok. 28 km od Poznania i ok. 6 km od Murowanej Gośliny. Atutem tej lokalizacji jest położenie w sąsiedztwie Puszczy Zielonki, która daje możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego (500 km szlaków rowerowych).

Murowana Goślina jest dobrze skomunikowana z Poznaniem liniami autobusowymi i kolejowymi. Ponadto w mieście znajdują się punkty handlowe, placówki zdrowotne, szkoła, przedszkola, czyli wszystko to co jest potrzebne do wygodnego życia.

Cena ofertowa: 1 150 000  zł.

Ofertę prowadzi: Przemysław Przybylski, tel.605 727 320

Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Typ oferty

Mapa

Agent Przemysław Przybylski

  • Telefon komórkowy : 605727320


Więcej

Kontakt

Loading...