fbpx
4 POKOJOWE Z WIDOKIEM NA PARK WILSONA
Matejki, Jana Matejki, Łazarz, Poznań, województwo wielkopolskie, 60-778, Polska
Sprzedaż 739.100zł - Mieszkanie, Mieszkanie w kamienicy
80 m2 4 Pokoje 1905 Year Built

Czteropokojowe mieszkanie. Standard deweloperski. Kamienica zrewitalizowana z WINDĄ. Prestiżowa lokalizacja. Widok z okien na Park Wilsona. Grunwald, Łazarz.

Kamienica znajduje się nieopodal Parku Wilsona, Parku Jana Kasprowicza, Dworca PKP i PKS oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Budynek usytuowany jest w Śródmieściu, pomiędzy ul. Głogowską i Grunwaldzką – lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską.

Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni użytkowej 80,34m2 (powierzchnia całkowita 105,49m2).
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem, 3 niezależnych pokoi, garderoby, łazienki oraz korytarza, jest położone na 5 piętrze pięciokondygnacyjnej kamienicy z WINDĄ. Widok z okien na Park Wilsona. Grunwald.

Standard deweloperski:
Nowa stolarka okienna drewniana, nowe instalacje: wodno-kanalizacyjna, grzewcza (cieplik miejski, grzejniki), elektryczna, domofonowa, Internet światłowodowy, nowe drewniane drzwi wejściowe. Ściany: nowe tynki. Podłogi: stropy drewniane, podłogi płyta OSB.

Cena ofertowa: 
Podana cena jest ceną sprzedaży lokalu mieszkalnego brutto i została skalkulowana przy uwzględnieniu stawki podatku VAT w wysokości 8%. Kupujący nie płaci podatku 2% PCC.

Forma własności: odrębna nieruchomość lokalowa z księgą wieczystą i udziałem w gruncie.

Piwnica: możliwość zakupu piwnicy.

Opłaty:
Opłaty do Wspólnoty obejmują między innymi: składki na fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, zaliczki na wodę, ogrzewanie oraz wywóz śmieci.

Kamienica:
Kamienica z 1905 roku zaprojektowana przez architekta Emila Asmusa, znajduje się pośród innych zabytkowych kamienic. Na początku XX wieku na terenie Łazarza zaczęło powstawać luksusowe osiedle o wysokim standardzie, obok pięknego parku, według koncepcji urbanistycznej Maxa Johowa.

Kamienica, została odrestaurowana pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

Rewitalizacja obejmowała szeroki zakres prac remontowych i konserwatorskich min.: odtworzenie oryginalnego wystroju sztukatorskiego oraz naprawę zdobień architektonicznych, renowacje drewnianych klatek schodowych. Wymianę wszystkich stropów, instalacji, konstrukcji i pokrycia dachu. Wykonano termomodernizację oraz odrestaurowano elewację. Budynek dostosowano do współczesnych potrzeb wymieniając instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Zamontowano instalacje grzewczą (cieplik miejski, grzejniki), domofonową, Internet światłowodowy oraz WINDĘ. Zadbano o zachowanie charakteru i elementów zabytkowych budynku, dostosowano go do współczesnych wymagań i standardów. Remont kamienicy przeprowadzono z zachowaniem oryginalnych elementów i pierwotnego stylu architektonicznego. Zagospodarowano dziedziniec.

Lokalizacja i komunikacja:
Budynek znajduje się w śródmieściu Poznania w pobliżu Palmiarni i Parku Wilsona (5 minut pieszo), blisko dworca PKP i PKS (15 minut pieszo), głównego wejścia Międzynarodowych Targów Poznańskich, Poznań City Center i Starego Miasta.
W pobliżu sklepy oraz przystanki tramwajowe i autobusowe zlokalizowane między innymi przy skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i ul. Głogowskiej. Usytuowanie mieszkania pozwala dotrzeć szybko na Rondo Kaponiera – istotny węzeł komunikacyjny miasta. Stąd można swobodnie przemieszczać się za pomocą komunikacji MPK między innymi do wszystkich Uczelni Wyższych w Poznaniu. Zaledwie 10minut samochodem do Starego Rynku i Starego Browaru.

Ofertę prowadzi: Przemysław Przybylski
Tel.: 605 727 320


Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Floor Plans

RZUT

Mapa

Agent Przemysław Przybylski


Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Przemysław Przybylski