KLIMATYCZNY LOKAL BIUROWY NA WYNAJEM
Święty Marcin, Stare Miasto, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-815, Polska
9.900zł - Lokal, Nieruchomości komercyjne
RH-19478-property 170

Prestiżowa powierzchnia biurowa dla osób poszukujących niebanalnych przestrzeni do pracy.

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 170 m2 położony  w zrewitalizowanej na  kamienicy przy ul. Św. Marcin.

Opis lokalu. Na powierzchnię lokalu składają się: 6 pokoi, zaplecze z aneksem kuchennym, WC, korytarz. Lokal znajduje się frontowej części budynku. Dostęp do tej części odbywa się poprzez ekskluzywne lobby, a następnie główną pałacową klatką schodową wyposażoną w windę panoramiczną z odrestaurowanym stiukowym sufitem, oryginalnymi płaskorzeźbami, medalionami Krzyżanowskiego i  kryształowymi żyrandolami. Do lokalu prowadzą częściowo przeszklone drzwi wykonane z drewna dębowego.

Standard wykończenia:

-lokal wykończony z wysokiej klasy materiałów

-stylizowana stolarka okienna drewniana

-drewniana stylizowana stolarka drzwiowa zewnętrzna

-drewniana stylizowana stolarka drzwiowa wewnętrzna

-podłogi w pomieszczeniach: wykładzina

-łazienka: płytki, umywalka, sedes, armatura

-aneks kuchenny (szafki, lodówka)

-winda panoramiczna

-kompletne instalacje wewnętrzne wraz ze światłowodem

-klimatyzacja

-inteligentny system sterowania ogrzewaniem

Budynek. Kamienica Wicherkiewiczów, to niepowtarzalny projekt, który polegał na rewitalizacji klasycystycznego pałacu miejskiego z połowy XIX w. W budynku znajdują się dwie strefy funkcjonalne niezależna i dostępna z zewnątrz restauracja oraz dostępne poprzez ekskluzywne lobby część biurowa, aparthotelowa oraz mieszkaniowa. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów osiągnięto perfekcyjne połączenie historii i nowoczesności. Elewacja budynku została przywrócona do oryginalnego stanu zgodnie z projektem Stanisława Hebanowskiego (autor m.in. Teatru Polskiego). Detal sztukatorski, to ręczna praca artysty rzeźbiarza, który na podstawie materiałów archiwalnych pieczołowicie odtworzył najdrobniejsze szczegóły. Zainstalowano nowoczesną iluminację podkreślającą piękno fasady. Odtworzono zabytkową stolarkę okienną, drzwi i bramy, balustrady, daszki i inne elementy metaloplastyki.

Cały obiekt został gruntownie odrestaurowany i wyposażony w nowoczesne instalacje (węzeł cieplny, wentylacja, klimatyzacja, sieć światłowodowa, windy itd.).

Lokalizacja. Idealna lokalizacja zapewnia bardzo dobrą ekspozycję budynku, dostęp do nieograniczonej ilości miejsc parkingowych i środków komunikacji miejskiej.

Doskonałe położenie zapewnia możliwość dostania się w ciągu kilku minut spacerem do jednych z najważniejszych miejsc na mapie Poznania takich jak: Stary Rynek, Stary Browar, Kupiec Poznański, Plac Wolności, Galeria MM.

Opłaty. Miesięczny czynsz najmu: 9900zł netto (12 177zł brutto). Opłaty związane z eksploatacją lokalu to: building service 2568netto/m2 plus opłaty za wodę, ogrzewanie i prąd wg zużycia.

Ofertę prowadzi Anna Sytek, tel. 516-020-806.

Powyższe dane maja charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Mapa

Agent Anna Sytek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 8634.
Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Anna Sytek