2 OSTANIE APARTAMENTY DWUPOZIOMOWE W ŚCISŁYM CENTRUM
Plac Kolegiacki, Garbary, Stare Miasto, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-782, Polska
693.000zł - Mieszkanie, Mieszkanie w kamienicy
RH-17959-property 68,96

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 4 niezwykłych, dwupoziomowych apartamentów o powierzchniach od 63,09 m2 do 76,06 m2. Mieszkania znajdują się w zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum Poznania w pobliżu Placu Kolegiackiego.

Apartamenty są bardzo przestrzenne i komfortowe. Pierwszy poziom składa się z rozległej części dziennej (open space), która jest gotowa do zaaranżowana na pokój z aneksem kuchennym oraz gabinet. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się łazienka i garderoba. Drugi poziom może zostać zaaranżowany na rozległą część sypialnianą z łazienką albo zostać podzielony na pokoje dające poczucie prywatności i komfortu.

Apartamenty są wykończone w stanie deweloperskim, z dbałością o wszelkie detale. Na części ścian zachowano oryginalną cegłę, dębowe schody zostały wykonane na zamówienie. W apartamencie jest przygotowana instalacja pod montaż klimatyzacji.

Wszystkie instalacje są nowe, tj. elektryczna, teletechniczna (w tym światłowód), domofonowa, wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania. Zamontowano nowe okna (drewniane i PCV), dębowe parapety oraz drzwi wejściowe do lokali.

Zestawienie dostępnych apartamentów:

Numer lokaluRodzaj lokaluPowierzchnia użytkowaPowierzchnia całkowita po obrysie podłogiLiczba pokoiCena zł brutto (w tym VAT 8%)DodatkoweStatus
6Mieszkalny, 2 poziomowy63,38 m270,41 m22697 000 Garderoba   Wystawa okien: zachódDostępne
16Mieszkalny, 2 poziomowy76,06 m289,82 m23849 000 Widok na MURAL   Wystawa okien: południe   Łazienka na III piętrze WYKOŃCZONA POD KLUCZDostępne

Wielkim atutem nieruchomości jest znakomita lokalizacja w samym centrum Poznania, a zarazem cisza i spokój jaki zapewnia boczna ulica. W bliskim sąsiedztwie kamienicy znajduje się wiele parków m.in. Park Fryderyka Chopina oraz Park Stare Koryto Warty. W przeciągu 8 minut spacerem można się dostać do terenów pieszo-rowerowych nad rzeką Wartą. W pobliżu nieruchomości, na Placu Bernardyńskim znajduje się targ, gdzie istnieje możliwość zakupu świeżych warzyw i owoców. 

Stan prawny: prawo własności lokalu – księga wieczysta bez obciążeń

Ofertę prowadzi: Anna Sytek, 516 020 806

Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Floor Plans

Apartament nr 6

Apartament nr 6

Apartament nr 6

Apartament nr 6

Apartament nr 6

Apartament nr 12

Apartament nr 12

Apartament nr 16

Apartament nr 16

Apartament nr 20

Apartament nr 20

Apartament nr 20

Apartament nr 20

Apartament nr 20a

Apartament nr 20a

Apartament nr 20a

Apartament nr 20a

Mapa

Agent Anna Sytek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 8634.
Więcej

Kontakt

WhatsApp Zadzwoń teraz Loading...

Anna Sytek