fbpx
6 MIESZKAŃ W ZREWITALIZOWANEJ KAMIENICY GRUNWALD/ŁAZARZ
Łazarz
Sprzedaż 413 340zł - Mieszkanie, Mieszkanie w kamienicy
49,80 49,80

W jednej z najstarszych dzielnic Poznania, pośród pereł architektury, znajduje się zabytkowa, stuletnia kamienica w trakcie rewitalizacji. W kamienicy, której fasada o charakterystycznym wyglądzie, częściowo tynkowana z boniami, częściowo zdobiona klinkierową ornamentyką, z balkonami i loggiami zwieńczonej gzymsem zaprojektowano 29 mieszkań w zróżnicowanych metrażach od 29 m² do 63m² i 2 lokale usługowe (powierzchnie handlowe) na parterze o powierzchniach 48m2.

Proponowane mieszkania są z salonem z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią oraz z balkonami (wybrane mieszkania).

Mieszkania:

Numer lokaluPiętroIlość pokoiMetraż  (m2) Cena/m2  (zł)Wartość (zł)Balkon/ aneksWystawa okienStatus
32249,408 300410 020,00aneksdziedziniec, północprzygotowywane do sprzedaży
42259,308 600509 980,00aneks, balkonulica, południeprzygotowywane do sprzedaży
52259,308 600509 980,00aneks, balkonulica, południerezerwacja
73249,808 300413 340,00aneksdziedziniec, północna sprzedaż
103250,878 300422 221,00aneksdziedziniec, północna sprzedaż
154249,988 300414 834,00aneksdziedziniec, północna sprzedaż

Standard deweloperski podwyższony:
Mieszkania w standardzie deweloperskim: nowa instalacja elektryczna, wodno – kanalizacyjna, grzewcza (grzejniki, piec dwufunkcyjny), domofonowa. Na podłogach deski sosnowe lub panele, w kuchni na podłodze płytki. Ściany: wysokiej jakości gładź marki Flugger, farby marki Flugger (na sufitach antyrefleksowe). W łazience wylewka samopoziomująca, instalacja geberitu. Nowa stolarka okienna: okna trzyszybowe PCV gwarantujące maksymalne wyciszenie, nowe parapety. Drzwi zewnętrzne przeciwpożarowe, drzwi wewnętrzne. Nowy osprzęt elektryczny. Wysokie wnętrza.

Forma własności: odrębna nieruchomość lokalowa z księgą wieczystą i udziałem w gruncie.

Piwnica/komórka lokatorska: przynależna. Jest w cenie.

Opłaty do Wspólnoty: planowany fundusz remontowy 5,20 zł/m2, natomiast fundusz eksploatacyjny 2,50 zł/m2.

Kamienica:
To połączenie odrestaurowanych, historycznych wnętrz secesyjnej kamienicy z początku XX wieku
z nowoczesnym stylem życia w XXI wieku. Odnowienie elewacji frontowej wraz z odtworzeniem oryginalnego wystroju sztukatorskiego, naprawa zdobień architektonicznych, ocieplenie elewacji od strony dziedzińca, renowacja sieni i klatek schodowych, odtworzenie stolarki drzwiowej (klatka schodowa) oraz montaż nowej przeciwpożarowej do mieszkań. Nowa stolarka okienna. W kamienicy rozprowadzono nowoczesne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, grzewcza, domofonowa. Zadbano o zachowanie charakteru i elementów zabytkowych budynku, dostosowano go do współczesnych wymagań i standardów. Remont kamienicy przeprowadzany jest z zachowaniem oryginalnych elementów i pierwotnego stylu architektonicznego. Planowane jest zagospodarowanie dziedzińca.

Lokalizacja i komunikacja:
Prestiżowa lokalizacja pośród zabytkowych kamienic gdzie zachował się unikatowy klimat historyczny i kulturowy, pośród wysokiej wartości zabytków i zieleni parków: Parku Wilsona, Parku Kasprowicza oraz Rynku Łazarskiego (Targowiska), sklepów, kawiarni, restauracji i lokalów usługowych. Kamienica znajduje się w śródmieściu miasta Poznania. Usytuowanie umożliwia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, Dworca PKP i PKS, Międzynarodowych Targów Poznańskich, Poznań City Center, Lotniska Ławica oraz Uczelni Wyższych. W pobliżu skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej i ul. Głogowskiej, ul. Hetmańskiej i ul. Głogowskiej oraz Rondo Kaponiera – istotne węzły komunikacyjny miasta. W zaledwie 10minut samochodem można dotrzeć do Starego Rynku i Starego Browaru.

Wizualizacje mają charakter poglądowy.
Zdjęcia przedstawiają różne lokale mieszkaln

* * * Aktualnie w ofercie 11 mieszkań i 2 lokale usługowe w tej kamienicy *


Ofertę prowadzi: Katarzyna Zdziabek (licencja numer 21146).
Tel.: 690-288-442
E-mail: katarzyna.zdziabek@sytek.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.
Zmiana funkcji, przeznaczenia oraz procedury dotyczące aranżacji i adaptacji oferowanej przestrzeni, a także uzgodnienia z właściwymi organami administracji i uzyskanie pozwoleń są po stronie nabywcy.

Mapa

Agent Katarzyna Zdziabek

  • Telefon komórkowy : 690 288 442


Więcej

Kontakt

Loading...